Sonda 303

515 PLN

Wskazania: Tunelizacja/ablacja małżowin nosowych (koncho plastyka)

Cechy: Elektroda 303 jest używana do minimalnie inwazyjnej techniki ablacji w celu delikatnego „rozpuszczenia” tkanki podśluzowej na poziomie molekularnym przy jednoczesnym zachowaniu powierzchni śluzówki w trakcie procedury koncho plastyki.

Urządzenie zostało wyposażone w destylną elektrodę ablacyjną oraz proksymalną elektrodę termiczną, która jednocześnie usuwając tkankę, powoduje jej obkurczenie. Pierwsza polarna z drugą polarną tworzą obwód do tunelizacji, podczas gdy druga i trzecia tworzą obwód do ablacji, hemostazy i koagulacji.

Sonda 304

515 PLN

Wskazania: Tunelizacja/ablacja podniebienia miękkiego, języczka i migdałków, UPPP

Cechy: Elektroda 304 jest używana do minimalnie inwazyjnej techniki ablacji w celu delikatnego „rozpuszczenia” tkanki podśluzowej na poziomie molekularnym przy jednoczesnym zachowaniu powierzchni śluzówki w trakcie procedur redukcji podniebienia miękkiego i leczenia chrapania.

Urządzenie zostało wyposażone w destylną elektrodę ablacyjną oraz proksymalną elektrodę termiczną, która jednocześnie usuwając tkankę, powoduje jej obkurczenie. Pierwsza polarna z drugą polarną tworzą obwód do tunelizacji, podczas gdy druga i trzecia tworzą obwód do ablacji, hemostazy i koagulacji.

Sonda 401

850 PLN

Wskazania: Tonsillektomia, adenotomia, UPPP i CAUP

Cechy: Odpowiednia długość elektrody wspomaga wykonanie w optymalny sposób zabiegu w zakresie nozdrzy tylnych i części nosowej gardła (adenotomia). Trzon sondy jest nieco giętki, zaprojektowany aby sprostać wymaganiom chirurga.

Sonda 402

660 PLN

Wskazania: Tonsillektomia, adenotomia, UPPP i CAUP, a także chirurgia zmian w wąskich przestrzeniach jak jama nosowa.

Cechy: Elektroda posiada małą średnicę, odpowiednią dla chirurgii pediatrycznej. Dzięki projektowi osobnych przewodów do irygacji oraz odsysania, można skutecznie uniknąć zapchania sondy. Pokrycie powierzchni sondy specjalnym metalem pozwoliło na znaczne wydłużenie czasu jej użytkowania.

Sonda 403

955 PLN

Wskazania: Resekcja zmian patologicznych w krtani, resekcja brodawczaków.

Cechy: Elektroda 403 wyposażona jest w bardzo długą i cienką sondę, co umożliwia dotarcie do głębszych lokalizacji podczas operacji. Dzięki zaprojektowanym osobnym przewodom do irygacji oraz odsysania, można skutecznie uniknąć zapchania sondy.

Sonda 404

955 PLN

Wskazania: Tonsillektomia, adenotomia, UPPP i CAUP, a także chirurgia zmian tkankowych w wąskich przestrzeniach, jak jama nosa.

Cechy: Elektroda 404 cechuje mniejsza średnica niż elektrody 401 i 402, choć jest stosowana w tych samych celach. Charakteryzuje ją mniejszy profil trzonu oraz zminimalizowana możliwość wystąpienia zatkania końcówki sondy.

Sonda 405

1390 PLN

Wskazania: Polipy strun głosowych, zmiany obrzękowe krtani.

Cechy: Elektroda 405 jest bipolarną sondą do cięcia, ablacji i koagulacji. Stosowana w precyzyjnym leczeniu miejscowym, takim jak w przypadku leczenia polipów strun głosowych oraz zmian obrzękowych w krtani (obrzęk Reinkego).

Sonda 208

615 PLN

Wskazania: Hemostaza, ablacja.

Cechy: Elektroda 208 jest bipolarną sondą do hemostazy i ablacji.

Napisz do nas i dowiedz się więcej:

5 + 13 =

Lub od razu zadzwoń: